RESERVA LA PISTA DE PADEL

RESERVA LA TEVA PISTA DE PADEL A LA WEB

 

 

WWW.PADEL7SANTANDREU.COM 

  O

WWW.PADEL7SANTMARTI.COM 

 

Pretemporada 2019

Correu Imprimir PDF

 Encetem la nova temporada amb els partits de Pretemporada:

 

         
02/09/2019 20:25      
02/09/2019 20:25      
02/09/2019 21:20 Racing Bob Esponja - F7 United
         
03/09/2019 20:25 Autodesk - Macabi de Levantar
03/09/2019 20:25 Javier Javier
03/09/2019 21:00 Jaime Correa  
03/09/2019 21:20 A.C. Chupito P. - Memolo 
         
04/09/2019 20:25 Luís -  
04/09/2019 20:25 Dynamo F.C. -  
04/09/2019 20:25      
04/09/2019 21:20 Cavernícolas Cage - Cavernícolas Cage
04/09/2019 21:20 Jogo Bonito - Laorma
04/09/2019 21:20 Lusitanos  -  
04/09/2019 22:15 River Budweirense - Two Mama Ye
04/09/2019 22:15 Franco Nahuel -  
         
05/09/2019 20:25 Can Gabacho - E. Pam i Pipa
05/09/2019 20:25 Kädizlautern F.C. - Kädizlautern F.C.
05/09/2019 20:25 3HoldSports  Sporting S. Andreu.
05/09/2019 21:20 Som Terra - Els Ícars
05/09/2019 21:20 Sparta - Nowley
05/09/2019 21:20 Los del Piso - Los Reventaos
05/09/2019 22:15      
         
06/09/2019 21:00 Chingones F.C. - Hijos de Putin
06/09/2019 21:20 Font den Fargues - Font den Fargues
         
09/09/2019 20:25 Racing Bob Esponja - Birolo
09/09/2019 20:25 Dep. Cateura - Frenenbache
09/09/2019 20:25 Ortega -  
09/09/2019 21:20 At. Besós - Equipo Teo
09/09/2019 21:20 Babangida C.F. -  Sporting Cochoto
09/09/2019 21:20      
09/09/2019 22:15      
         
10/09/2019 20:25      
10/09/2019 20:25      
10/09/2019 20:25    
10/09/2019 21:20    
10/09/2019 21:20    
10/09/2019 21:20    
10/09/2019 22:15      
10/09/2019 22:15      
         
12/09/2019 20:25 Chingones F.C. - Macabi de Levantar
12/09/2019 20:25 Can Gabacho 3HoldSports
12/09/2019 20:25 Kädizlautern F.C. A.C. Chupito P.
12/09/2019 21:20 Los Reventaos - Laorma
12/09/2019 21:20 Perfecto Herrera Bal. - Iron Nipples
12/09/2019 21:20 At. Bukkake   - God Futbol
12/09/2019 22:15 Limadores de Madeira - Tu Vieja
12/09/2019 22:15 Eintracht de Bratwurst - Los del Piso
12/09/2019 22:15 Summus - Sparta
         
13/09/2019 20:25      
13/09/2019 21:20 Nowley Manyanet S. Andreu
13/09/2019 21:20 Diego - Diego
13/09/2019 21:20 Chingones F.C. -  
13/09/2019 22:15 Jaime Correa -  
13/09/2019 22:15 Zaperoko F.C. - Academia F.C.
Darrera actualització ( Dijous, 12 de Setembre de 2019 19:02 )
 

¡¡¡Manyanet Sant Andreu B Campió De Copa!!!

Correu Imprimir PDF

 

 Manyanet Sant Andreu B s´ha proclamat campió de Copa 2019 per un resultat contundent de 7 - 3 en la final disputada davant la revelació de la Copa, Frucuós Gelabert. Una final amb un gran ambient de futbol i molt bon rotllo entre els equips finalistes. ¡¡¡FELICITATS A TOTS 2 EQUIPS!!!

 

 

 

¡¡¡IMPORTANT LLIGA DIJOUS!!!

Correu Imprimir PDF

  Les Jornades 17 i 18 corresponent a la Lliga de DIJOUS es disputaran el DIMARTS 25-06-2019 i DIJOUS 27-06-2019 respectivament. Així el DIMARTS 25-06-2019 es disputarà la Jornada 17 y el DIJOUS 27-06-2019 es disputarà la Jornada 18, última jornada de Lliga.

 

 Att. La Direcció 

 

Semis Copa AMPA 2019

Correu Imprimir PDF

 Ja tenim les Semifinals de la Copa definides.Es jugaran Dimarts 11-06-2019 a les 21:25 les 2 Semifinal En cas d´empat al final del partit s´anirà directament a la tanda de penals.

 

 

 

Darrera actualització ( Dimarts, 04 de Juny de 2019 16:35 )
 
Pàgina 1 de 112

Estadístiques Jugadors


Estadístiques LLigues

LLoguer de pistes

25% de descompte CAPS DE SETMANA
de 9:00 a 19:00 

Persones conectades

Tenim 192 convidats connectat