Sant Andreu 18-19

Dilluns Honor i Primera COPA GRUP B -  [>>>]

Dilluns Honor i Primera COPA GRUP C -  [>>>]

Dilluns Honor i Primera COPA GRUP D -  [>>>]

Dilluns 2a 18 COPA GRUP A -  [>>>]

Dilluns 2a 18 COPA GRUP B -  [>>>]

Dimarts 18 -  [>>>]

Dimarts 18 COPA Grup A -  [>>>]

Dimarts 18 COPA Grup B -  [>>>]

Dimecres Honor 18 -  [>>>]

Dimecres 1a 18 -  [>>>]

Dijous Honor 18 -  [>>>]

Dijous 1a 18 -  [>>>]

Dijous 2a 18 -  [>>>]

Divendres Honor 18 -  [>>>]

Divendres 1a 18 -  [>>>]

Lliga AMPA


classificació   Equip Punts Jugats G E P Gols Dif
1 SAN Escola Santa Anna 10  22:11  11 
2 SAG Sagrer 14:10 
3 FdF Font den Fargues 14:6 
4 FRG Fructuós Gelabert 4:15  -11 
5 JMJ Manyanet Sant Andreu 9:16  -7 
6 ESC Escola Bressol Pam i Pipa 7:12  -5 
divendres, 22 novembre 2019
21:20    FRGFructuós Gelabert-JMJManyanet Sant Andreu-:-
21:20    SANEscola Santa Anna-FdFFont den Fargues-:-
21:20    ESCEscola Bressol Pam i Pipa -SAGSagrer-:-
divendres, 06 desembre 2019
21:20    FdFFont den Fargues-FRGFructuós Gelabert-:-
21:20    SAGSagrer-JMJManyanet Sant Andreu-:-
21:20    ESCEscola Bressol Pam i Pipa -SANEscola Santa Anna-:-

classificació   Equip Punts Jugats G E P Gols Dif
1 MYB Manyanet Sant Andreu B 17:8 
2 ESC Escola Univers 12:6 
3 SAG Sagrer 6:3 
4 TdC Turó del Cargol 8:5 
5 ESC Escola Bressol Pam i Pipa 3:7  -4 
6 PdG Parc Del Guinardó 3:14  -11 
7 FdF Font den Fargues 4:10  -6 
divendres, 15 novembre 2019
21:20    PdGParc Del Guinardó-MYBManyanet Sant Andreu B2:9
21:20    FdFFont den Fargues-SAGSagrer1:3
21:20    ESCEscola Univers-ESCEscola Bressol Pam i Pipa 3:0
Descansa: TdC Turó del Cargol
divendres, 29 novembre 2019
21:20    TdCTuró del Cargol-SAGSagrer-:-
21:20    MYBManyanet Sant Andreu B-ESCEscola Bressol Pam i Pipa -:-
21:20    PdGParc Del Guinardó-FdFFont den Fargues-:-
Descansa: ESC Escola Univers

Estadístiques Jugadors

Partits Avui AMPA

Avui no es juguen partits

Estadístiques LLigues

Partits Sant Andreu

dl, 18 nov 2019 20:25 
Dilluns Honor 19
BIR
BIR
: FRE
FRE

ACP
ACP
: FCL
FCL

Dilluns 1a 19
LAC
LAC
: SdT
SdT

21:20 
Dilluns Honor 19
SPO
SPO
: RBE
RBE
1a volta 18/02/19
Dilluns Honor i Primera COPA GRUP A
SPO - RBE   3:6

Dilluns 1a 19
FCJ
FCJ
: AtB
AtB

LIR
LIR
: RKA
RKA

22:15 
Dilluns Honor 19
LOS
LOS
: EXP
EXP

Dilluns 1a 19
INB
INB
: BOM
BOM
1a volta 01/10/18
Dilluns 1a 18
BOM - INB   7:5

23:10 
Dilluns Honor 19
DEP
DEP
: RiB
RiB
1a volta 03/06/19
Dilluns Honor 18 Fase 2
RiB - DEP   5:7

Dilluns 1a 19
BAR
BAR
: ESP
ESP
1a volta 18/02/19
Dilluns 2a 18 COPA GRUP B
ESP - BAR   3:7