Novetats a la Reglamentació

Correu Imprimir PDF

Enguany Futbol7Barcelona presenta dues novetats importants.

1.- Tots els equips hauran de dur una segona samarreta de joc per evitar coincidència de colors (veure apartat reglamentació)

2.- El sistema de Fair Play te un vàrem diferent (veure sistema de fair play) 

 

Memolo CAMPIÓ Hores

Correu Imprimir PDF

En una jornada molt esportiva l'equip Memolo es va proclamar de les V Hores Futbol7Barcelona i serà el nostre representant al torneig internacional del 28 de maig.

 
  Camp 1 Camp 2
9:00 Venga Pues 3 -2 Romania Memolo 2-2 River BudWeirense
9:45 Waltrapas 1-4 Shaktar Sport 88 3-4 U.D. Prim
10:30 Venga Pues 2 -6 Memolo Romania 4-2  River BudWeirense
11:15 Waltrapas 1 -6  Sport 88 Shaktar 2-3 U.D. Prim
12:00 Memolo 7 -0  Romania River BudWeirense 3- 3Venga Pues
12:45 Sport 88 2-4 Shaktar Waltrapas 1-5 U.d. Prim
     
14:15 waltrpas 2-2 romania sport 88 2-5 river
15:00 U.D.Prim 1-2 Venga Pues Shaktar 4 -4 Memolo
15:45 River Budweirense 6-4 romania
16:30 Venga Pues 3-5 Memolo
 
  

 Marc Gordillo (River) va ser el pitxitxi amb 11 gols

Arnau (Venga Pues United) va ser l'MVP del Torneig

Alejandro (U.D.Prim) el zamora amb només 8 gols encaixats.

 

 
MVP Targetes Gols Nom Equip
3   11 Marc Gordillo River
2   10 Toni Llorente Memolo
4   9 Arnau venga Pues
3   5 Cristian Toledano Sport 88
1   4 Adi Romania
2   4 Icar Memolo
  1 4 Carlos Memolo
  1 3 Marc Endrino U.D.Prim
1   3 Albert Sport 88
2   3 Marc Torcal Shaktar
  2 3 Hugo Shaktar
    3 sito riber
    3 Xavi Memolo
    2 Oriol venga Pues
1   2 Quim venga Pues
    2 Josue U.D.Prim
    2 Javi Martinez U.D.Prim
2   2 Carlos Agudo U.D.Prim
    2 Raul Zafra U.D.Prim
1   2 Cristian M Sport 88
 
  

 

 

Arranca El Mundialet

Correu Imprimir PDF

Avui la pilota comença a rodar, 36 equips on només un podrà ser  campió.   Esperem que tots gaudiu 

d'unes jornades finals de temporada  plenes de bon joc, màxima esportivitat i excel.lent ambient.Sort a tothom!

Els partits d'avui son: 

GRUP E:                   

Venga Pues United – Vodka Juniors  (20:15)

Los Jugonez – Atlético Tapitas             (22:05) 

GRUP F: 

Memolo – Coronas Team                      (22:05) 

GRUP G: 

Comando Verneda – Ti Prometto         (21:10)

Willy el Loco – U.D. Prim                        (22:05) 

GRUP H: 

Truffiterols – Shaktar D. Kebab             (20:15)

Waltrapas – Horno Belcan                     (21:10) 

GRUP I: 

Espectáculo – SG Basic\´s                     (20:15)

Los Tigretones – Black Horse                (21:10)

 

 

MVP hores 2012

Correu Imprimir PDF

Aquí teniu els MVP de les hores d'enguany:

 

Dorsal Nom Equip Vots
6 Joan Gimenez River Budweyrense 5
9 David Lopez Memolo 3
11 Marc Torcal Shaktar 3
16 Raul Pilares Egabrense 3
  Alvaro Red Star 3
10 Ivan Muñoz The Avengers 3
6 Javier Barjau Sport 88 3
10 Alin Vasile F.C Romania 3

 

 

Cartell Mundialet

Correu Imprimir PDF
 
Pàgina 1 de 88

Estadístiques Jugadors


Estadístiques LLigues