12 Hores 2012



MVP hores 2012

Correu Imprimir PDF

Aquí teniu els MVP de les hores d'enguany:

 

Dorsal Nom Equip Vots
6 Joan Gimenez River Budweyrense 5
9 David Lopez Memolo 3
11 Marc Torcal Shaktar 3
16 Raul Pilares Egabrense 3
  Alvaro Red Star 3
10 Ivan Muñoz The Avengers 3
6 Javier Barjau Sport 88 3
10 Alin Vasile F.C Romania 3

 

 

Golejadors hores 2012

Correu Imprimir PDF

Us presentem als màxims golejadors de les hores d'aquest any:

 

Dorsal Nom Equip Gols
9 David Lopez Memolo 11
12 Mustaf The Avengers 9
8 Manuel Carrasco Egabrense 9
  Eddoul Red Star 7
11 Marc Torcal Shaktar 6
10 Pol Ballart Limadores de Madera 6
16 Raul Pilares Egabrense 6
9 Mohamed Camara The Avengers 5
9 Eliseo Fuentes River Budweyrense 5
6 Alvaro Macias Minabo Kiev 5
50 Israel Perez F.C Peñafield 5
6 Danielle Solal F.C Independent 5
10 Carlos Ruano Egabrense 5

 

 

Limadores de Madeira obté el premi Fair Play

Correu Imprimir PDF

L'equip Limadores de Madeira va quedar primer de FAir Play dels 4 equips eliminats a la fase de Grups. FELICITATS

 

Equip Fair Play Faltes
F.C Romania 20 6
Rubin Kanzao 20 2
F.C Independent Futboleros 18 4
Limadores de Madera 18 7
Memolo 18 8
Egabrense 17 13
Shaktar 17 9
F.C Peñafield 16 7
Dogs in Clot 14 11
River Budweyrense 14 14
The Avengers 14 10
F.C Cagate Lorito 12 17
Los Blues 12 10
Minabo Kiev 12 13
Sport 88 12 17
Menendez Old Boys 11 15
Red Star 10 17
Deluxe 8 14
Los Mantas 8 15
Manzana Mecanica 8 20

 

 

MEMOLO CAMPIÓ!!!

Correu Imprimir PDF
En un gran torneig ple d'esportivitat i bon futbol l'equip MEMOLO a guanyat a la final a l'Sport 88 per 6-2. El Campió de consolació ha estat THE AVENGERS.  En breu publicarem fotos, estadistiques i resultats.
 

Horaris 1 de Maig

Correu Imprimir PDF
  CAMP 1 CAMP 2 CAMP 3  
9:00 F.C.Romania -Dogs In Clot F.C.Peñafield - D'Luxe Manzana Mecanica-Minabo de Kiev 9:00
9:40 Los Blues -Limadores de Madeira Shaktar Düner -The Avengers F.C.CagateLorito - Red Stars 9:40
10:20 Menendez OldBoys -Sport 88 Egabrense - Los Mantas Rubin Kanzao-Futboleros 10:20
11:00 Memolo- River F.C.Romania- F.C.Peñafield D'Luxe-Dogs In Clot 11:00
11:40 Manzana Mecanica-Los Blues Minabo de Kiev-Limadores de Madeira Shaktar dunner -Red Stars
11:40
12:20 F.C.Cagate Lorito-The Avengers Menendez Old Boys - Egabrense Sport 88 - Los Mantas 12:20
13:00 Rubin Kanzao - River Futboleros - Memolo F.C.Peñafield - Dogs In Clot 13:00
13:40 F.C.Romania- D'Luxe Manzana Mecanica- Limadores Minabo de Kiev -Los Blues
13:40
14:20 Shaktar Düner - F.C.Cagate Lorito Red Stars - The Avengers Menendez Old Boys- Los Mantas 14:20
15:00 Sport 88 - Egabrense Memolo- Rubin Kanzao River- Futboleros 15:00
15:40 UEFA  1/4 UEFA  1/4 UEFA  1/4 15:40
16:20 UEFA  1/4 CHAMPIONS 1/4 CHAMPIONS 1/4 16:20
17:00 CHAMPIONS 1/4 CHAMPIONS 1/4 UEFA 1/2 17:00
18:00 UEFA 1/2 CHAMPIONS 1/2 CHAMPIONS 1/2 18:00
18:50 FINAL UEFA FINAL CHAMPIONS   18:50
 
Pàgina 1 de 2

Estadístiques Jugadors


Estadístiques LLigues